Právě čtete

Jak být chic i v dešti

5736  
Sdílet: 

Jak být chic i v dešti

Déšť s sebou přináší stejně pochmurnou módu pršiplášťů a funkčního oblečení, která často bývá neslučitelná s pojmy jako trendovost či elegance. Ale i z funkčního oblečení se dá poskládat chic outfit, zvlášť pokud je samo o sobě slušivé.

15. 9. 2016 2 min. čtení Sexy Mamas
Jak být chic i v dešti

Léto už je za námi a slábnoucí sluníčko je už jen vzpomínkou na období prázdnin a dnů u vody. Rána už jsou chladnější a ve vzduchu je cítit přicházející podzim. A v našem pásmu k podzimu patří krom sluncem prosvíceného barevného listí také vítr, déšť a sychravé počasí.

Připravily jsme si pro vás pár kombinací z Tchibo kousků, které nás nadchly: funkční trenčkoty, chino kalhoty, softshellový kabát a další. Děti měly zase radost z oblečení do každého počasí, které při kontaktu s vodou mění barvy či na něm vystupují ornamenty. Skvělé jsou dětské kalhoty do deště i tepláky, které oboje vypadají jako džíny, a hned je ta móda do deště o něčem jiném…

Důležité jsou kombinace a vrstvení. Na podzim se hodí doplňky jako klobouky, šátky a šály a nezbytný je deštník. Ani ten nemusí být obyčejný. Stejně jako u výše zmiňovaného dětského oblečení, může i deštník měnit barvu při kontaktu s vodou. :)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Za pochmurného počasí většina z nás nemá moc náladu řešit svůj outfit, a tak zpravidla saháme po oblečení nevýrazných barev a nezamýšlíme se nad stylem. Je to škoda, protože v dnešní době je na trhu k dostání už spousta funkčního a zároveň stylového oblečení. Softshell to už nejsou jen bundy do hor. Ze softshellového materiálu můžete nosit i vypasované a velmi slušivé kabáty. Pro děti je k dostání oblečení do deště v úžasně pestrých barvách, což je praktické nejen z hlediska bezpečnosti, ale hlavně to nádherně rozzáří podzimní ulice a hřiště.

Pokud máte v šatníku nějaké své velmi oblíbené kousky a nechcete se jejich nošení vzdát ani v sychravých podzimních dnech, třebaže se do deště a vlhka nehodí, zkuste si oblečení naimpregnovat! Na trhu jsou k dostání spousty impregnačních sprejů na textil a kůži, které chrání vaše oblečení před vlhkostí, promočením a zašpiněním. Nebo můžete vyzkoušet domácí impregnaci bot! Extrémně odpuzující efekt má potom nová technologie dnešní doby – nano impregnace. Pokud tedy váš oblíbený kabát není vhodný do deště, tímto jednoduchým trikem se z něj může rázem stát skvělý pršiplášť!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Čtěte také

Jak vybrat podprsenku v těhotenství
Jak vybrat podprsenku v těhotenství4904
Jakým outfitem dát sbohem létu? Blogerky poradí
Jakým outfitem dát sbohem létu? Blogerky…4052
Sexy Mamas a Sandra Kisić radí, jak se obléct na kolo
Sexy Mamas a Sandra Kisić radí, jak se o…3505
Další články