Právě čtete

Miláčku, byla bys tak hodná a převlékla se do tepláků?

28646  
Sdílet: 

Miláčku, byla bys tak hodná a převlékla se do tepláků?

Moje žena se rozhodně umí vyfiknout. Dokonce i když vyrazí přes ulici do večerky, umí být kočka. Jestli mě ale na ní něco spolehlivě dostane do kolen, tak když si oblékne tepláky.

21. 11. 2018 2 min. čtení Martin Pistulka
Miláčku, byla bys tak hodná a převlékla se do tepláků?

Nevím, kdo jako první v dámských časopisech vymyslel titulek „Buďte i doma žena-vamp!“, ale nemám ho rád. Spousta žen má pocit, že i doma musí pořád vypadat, že někam jde, nejlépe asi do divadla. Po ránu letět do koupelny „udělat si obličej“ a hlavně na sobě nemít nic doopravdy pohodlného.

Já neříkám, že by to ženám nemělo slušet. Jenom je škoda, když si nepřipustí, že jim to sluší prostě tak, jak jsou – klidně trochu neučesané, nenalíčené, oblečené „na pohodu“. Já jsem si přece svoji ženu vzal, protože se mi líbí. A nejvíc se mi líbí, když je přirozená a svá. V teplácích.

Takové tepláky jsou totiž v první řadě tak nějak hezky mile domácí. Když je máte na sobě, tak je jasné, že se nikam nejde, nic se nemusí řešit, že vás dneska čeká jenom pohoda, klid a teplo rodinného krbu. Kdežto když v sobotu ráno manželka vklouzne do džín a svetříku, nalíčí se a udělá si účes, jsem už od snídaně jako na trní, co se teda má dít…

Naopak tepláky znamenají, že máme čas dát si kafe nebo se jenom tak válet u televize. Navíc jsou většinou moc příjemné na omak. No a v neposlední řadě se taky sundávají pohodlněji než ty džíny. ;-)

Rovnice „domácí oblečení = uválenost a zanedbanost“ podle mě neplatí. Jasně že by neměly být vhodné tak akorát na chalupu, a to ještě jenom potmě, ale totéž přece platí i pro ostatní oblečení.

Takže, milé ženy, já za všechny muže hlasuju, abyste se se nenutily „být i doma žena-vamp“. Mezi všemi těmi halenkami pro nesmyslné příležitosti se ve vašem šatníku určitě aspoň pro jedny pěkné tepláky místo najde.

Čtěte také

Proč nesnáším nakupování a co s tím dělá moje žena
Proč nesnáším nakupování a co s tím dělá…17911
Jak spolu randit i po svatbě? Zkuste taneční
Jak spolu randit i po svatbě? Zkuste tan…11427
Jak se v dospělosti srovnat s tím, že jste v děství slýchala „Nejez to, budeš tlustá“
Jak se v dospělosti srovnat s tím, že js…10208
Další články